TÜRKİYE

ZORLU SAHALAR ONUN İŞİ! MEILLER ŞİMDİ YENİDEN TÜRKİYE’DE.

Meiller, dayanıklılığı ve uzun ömrü ile sizi bekliyor.

Meiller tüm zorlu saha koşullarında yanınızda olmaya devam ediyor. Yüksek kalitesi ve farklı ihtiyaçlara yönelik ürünleri sayesinde her işinizde en büyük yardımcınız olan Meiller’in 100 yılı aşkın süredir patentli olarak kullanılan hidrolik piston ve aksamları hem sahada kalma süresini artırıyor hem de çalışma süresini daha verimli hâle getiriyor.

Kullanım Şartları ve Gizlilik/Kişisel Verilerin Korunması Politikası ve Aydınlatma Metni’ne buradan ulaşabilirsiniz.
Kişisel Verilerin İşlenmesine Yönelik Açık Rıza Beyanı
Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş tarafından; özel ürünler, hizmetler ve teklifler oluşturulmasını, Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni 'nde tarif edildiği gibi kişisel verilerimin satış, pazarlama, tanıtım, etkinlik, faaliyetlerinde kullanılmasını ve bu amaçlarla verilerimin yurt içi ve dışındaki iş ortaklarınızla paylaşılmasını kabul ediyorum
Elektronik Ticari İleti Gönderimine İlişkin Onay
Kişisel verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni kapsamında Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş tarafından; özel ürünler, hizmetler ve teklifler oluşturulmasını, kampanyalar ve değerlendirme anketleriyle ilgili olarak belirttiğim iletişim bilgilerim üzerinden ulaşılmasını kabul ediyorum.

İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ

Formunuz elimize ulaştı, en kısa süre yetkili bir temsilcimiz size belirttiğiniz telefon numarasından ulaşacaktır.

FORM İLETİLİRKEN BİR HATA OLUŞTU

Formunuzda bir ya da birden fazla hata bulunuyor, lütfen işaretli alanları kontrol ediniz. Gerekli düzeltmeleri yaptıktan sonra tekrar gönderiniz.